Close

Profesionálna dekarbonizácia

autorizovaný distribútor produktov značky BG


Volajte 0915 802 400
autojaro.sk dekarbonizacia DFC

Multifunkčné aditívum nafty pre vysokotlakové systémy

Vytvára silný mazací film pre ochranu vstrekovačov, čerpadlá a predchádza ich poškodeniu alebo zadretiu. Veľmi efektívne odstraňuje usadeniny z palivového systému, chráni pred vznikom nových usadenín, a to aj v najmodernejších vysokotlakových systémoch (Common Rail), kde vznikajú vysoké teploty a degradácie paliva. Zabraňuje zanášaniu a upchatiu palivového filtra. Stabilizuje naftu pred vznikom oxidácie a gelovatěním po dobu 6 mesiacov. Eliminuje nepriaznivé účinky biozložky v palive. Znižuje emisie, spotrebu paliva, odstraňuje vodu z palivového systému, chráni systém pred koróziou. Pôsobí preventívne pred zanášaním DPF.

Dávkovanie: pridajte odporúčané množstvo BG 2256 do nafty pri každom tankovaní – jedno balenie 177 ml vystačí na 400 l nafty.

BG 112 DOC

Zvýšenie účinnosti motorového oleja, tak bolo zabránené degradácii, oxidácii, termálnemu zlyhania a tvorbe usadenín.

Multispektrálne aditívum motorových olejov pre vznetové (naftové) motory, obsahuje komplexný balíček všetkých hlavných aditívnych prvkov. Výrazne predlžuje životnosť motorového oleja a súčastí motora. Vytvára veľmi silný mazací film, ktorý výrazne znižuje trenie a zabraňuje vzniku opotrebenia aj pri veľmi nízkej hladine motorového oleja v motore. Má obrovskú oxidačnú a termálne stabilitu, ktorá zabraňuje hustnutie a degradácii motorového oleja. Udržuje motor bez usadenín. Veľmi vysoké TBN ochraňuje súčasti motora pred vznikom korózie. Zvyšuje výkon motorových olejov až o 315%.

Balenie: 112 (325 ml)

BG 109 EPR

Dekarbonizácia olejového priestoru, piestnych krúžkov a navrátenie kompresných tlakov.

Prípravok aplikujete pohodlne sami. Výrobok umožní profesionálny výplach motora so 100% účinnosťou. Revolučné zloženie prípravku zaručuje vysoko efektívny a veľmi silný účinok. Veľmi rýchlo odstraňuje všetky húževnaté usadeniny, kaly a laky z piestnych krúžkov a kompletného olejového priestoru v motore. Navracia späť kompresné tlaky, výkon motora, znižuje emisie. Zabraňuje poškodeniu olejovej pumpy a tesnenia. Plne bezpečný pre všetky kovové aj nekovové časti motora.

Dávkovanie: Pri výmene oleja jedno balenie 325 ml na 4-6 litrov motorového oleja.

Balenie: 109 (325 ml)

BG 245 NEW

Dekarbonizácia palivového systému, spaľovacej komory, ventilov a výfukového systému pre nové vysokotlakové motory (HP, Common Rail,).

Odstraňuje najhúževnatejšie usadeniny z vnútra vstrekovačov, vstrekovacieho čerpadla, spaľovacieho priestoru, ventilov, filtra pevných častíc a katalyzátora. Maže vstrekovače a palivové čerpadlo. Navracia výkon motora, zlepšuje studené štarty, zaisťuje kľudný chod motora. Neobsahuje alkohol. Zaručuje zvýšenú efektivitu využitia paliva a tým znižuje jeho spotrebu. Niekoľkonásobne predlžuje životnosť vstrekovacieho systému, filtra pevných častíc a katalyzátora. Nová technológia aj nové zloženie, vhodné predovšetkým pre najmodernejšie vysokotlakové vznetové motory (HPCR).

Balenie: 245 (325 ml)

BG 107 RF-7

Kondicionér motorového oleja razantne znižuje spotrebu oleja.

Prípravok pre automobily, ktoré majú zvýšenú spotrebu motorového oleja. Unikátne zloženie, znižuje spotrebu oleja a emisie. Pomáha k lepšej funkcii piestnych krúžkov, zvyšuje kompresiu tým, že zvýši viskozitu oleja. Obsahuje aditíva, ktoré znižujú oxidáciu a hustnutie oleja. Kompatibilné so všetkými olejmi na ropnej báze. Obnovuje funkciu tesnenia. Zvýšená spotreba oleja znamená zanesený spaľovací systém, EGR systém a katalyzátor. BG RF-7 je kompatibilný so syntetickými aj minerálnymi olejmi.

Dávkovanie: Jedno balenie 325 ml na 4-6 litrov motorového oleja. Môže byť použitý spolu s prípravkom BG 110 a 112.

Balenie: 325 ml

BG 244

Dekarbonizácia palivového systému, spaľovacej komory, ventilov a výfukového systému.

Profesionálny prípravok k efektívnemu odstráneniu karbónových usadenín z najmodernejších systémov vznetových (naftových) motorov (Common-Rail, Pumpe Diese, atď). Obnovuje výkon vstrekovacieho systému, odstraňuje najhúževnatejšie usadeniny zo spaľovacieho priestoru, ventilov, filtra pevných častíc a katalyzátora. Zaručuje zvýšenú efektivitu využitia paliva, znižuje spotrebu paliva, zvyšuje výkon motora a niekoľkonásobne predlžuje životnosť vstrekovacieho systému, filtra pevných častíc a katalyzátora.

Balenie: 244 (325 ml)