Home

nový rok nečestný strecha svetový pohár v zjazdovom lyžovaní ženy spektrum Vypracovať poštár

⛷️World Cup Jasná 2021 - program, LIVESTREAM, Petra Vlhová | BetArena.sk

Courchevel svetový pohár 2023 ▶️ program, výsledky, LIVE

SP v alpskom lyžovaní žien Flachau 2021 – program a výsledky. Petra Vlhová  bojovala, ale na pódium nedosiahla (VIDEO) | Streaming, Ova, Petra
SP v alpskom lyžovaní žien Flachau 2021 – program a výsledky. Petra Vlhová bojovala, ale na pódium nedosiahla (VIDEO) | Streaming, Ova, Petra

Vlhová skončila v elitnej desiatke zjazdu vo Val di Fassa, nie je už  líderkou v Svetovom pohári - Akčné ženy
Vlhová skončila v elitnej desiatke zjazdu vo Val di Fassa, nie je už líderkou v Svetovom pohári - Akčné ženy

Petra Vlhová dnes kombinácia nedeľa ženy ONLINE 1. kolo Crans Montana  zjazdové lyžovanie
Petra Vlhová dnes kombinácia nedeľa ženy ONLINE 1. kolo Crans Montana zjazdové lyžovanie

Bodovanie SP lyžovanie ▶️ priebežné poradie žien 2023/24

Petra Vlhová obsadila 7. miesto v obrovskom slalome v Semmeringu (streda) |  SPORTNET
Petra Vlhová obsadila 7. miesto v obrovskom slalome v Semmeringu (streda) | SPORTNET

Petra Vlhová išla zjazd v St. Moritzi, vyhrala ho Talianka Sofia Goggiová |  SPORTNET
Petra Vlhová išla zjazd v St. Moritzi, vyhrala ho Talianka Sofia Goggiová | SPORTNET

Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila  v Killingtone mimo pódia - SITA.sk
Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila v Killingtone mimo pódia - SITA.sk

Petra Vlhová

UNIQA je partnerom Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní

Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní v Maribore | Zážitky BUBO

Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Rozhodkyne, funkcionárky aj  učiteľky lyžovania | Slovenský olympijský tím
Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Rozhodkyne, funkcionárky aj učiteľky lyžovania | Slovenský olympijský tím

Vlhová vyfasovala a musí potrénovať. Je to dobré znamenie? - Zimné športy -  Športweb
Vlhová vyfasovala a musí potrénovať. Je to dobré znamenie? - Zimné športy - Športweb

Zermatt Cervinia svetový pohár 2023 ▶️ program, Vlhová LIVE

Jasná sa už chystá na Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní: Trať pre dámy je  nakreslená! | Nový Čas
Jasná sa už chystá na Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní: Trať pre dámy je nakreslená! | Nový Čas

Kalendár SP v alpskom lyžovaní 2021/2022 - Petra Vlhová

Svetový pohár v alpskom lyžovaní – Wikipédia

Bodka za sezónou a naháňanie Gutovej. Vlhová už vie, kedy vyrazí na trať -  Zimné športy - Športweb
Bodka za sezónou a naháňanie Gutovej. Vlhová už vie, kedy vyrazí na trať - Zimné športy - Športweb

Sestriere 2022 ❄️ SP v alpskom lyžovaní: Vlhová, program, výsledky |  BetArena.sk
Sestriere 2022 ❄️ SP v alpskom lyžovaní: Vlhová, program, výsledky | BetArena.sk